zdravoslav recenze

Preferujete zdravý životní styl, stejně jako my? Pokud ano, pravděpodobně přemýšlíte nad tím, co jíte. A možná řešíte nejen o jakou potravinu jde, ale i její původ a kvalitu. A právě nejrůznější ořechy, sušené ovoce, semínka a podobné produkty jsou v tomto ohledu problémové. Ne však se zdravoslav.cz a hned si vysvětlíme proč.

Ořechy a sušené plody jako běžná součást jídelníčku

Snažíte-li se stravovat zdravě, jistě dbáte na pestrost svého jídelníčku. A právě v pestrosti a průběžném doplňování potřebných látek do těla mohou pomoci oříšky, semínka a sušené plody. Jsou totiž bohaté na živiny, obsahují vlákninu, vitamíny, minerály a v neposlední řadě i zdravé tuky.

Ukázka balíčků ořechů ze zdravoslav.cz – precizní práce 🙂

Například lískové oříšky, mandle a vlašské ořechy jsou často spojovány se sníženým rizikem srdečních chorob, protože prý pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Sušené ovoce zase údajně napomáhá ke snižování zánětů díky přítomnosti antioxidantů.

Aby ale tento druh potravin splnil svůj účel a vy jste si pochutnali, je dobré vědět, u koho a co nakupujete.

Hledejte kvalitu a neriskujte – je tu e-shop zdravoslav.cz

Pokud jsou ořechy, semínka a jiné podobné plodiny běžnou součástí vašeho jídelníčku, jistě se shodneme, že nejde zrovna o levné potraviny. Věříme proto, že vás, stejně jako nás, mrzí, když je například v případě ořechů jejich nemalá čast ze zakoupeného balení rozdrcená na prach. V takovém případě už se sice s dalším nákupem nevrátíte, ale peníze vám již nikdo nevrátí. Proto je dobré hledat takové prodejce, kteří netají svůj původ a mají dobré recenze.

Třeba jako zdravoslav.cz

Hodnocení e-shopu zdravosla.cz hovoří jasně – kvalita zaručena

Mimo samotnou kvalitu oříšků po vizuální stránce doporučujeme z recenzí vyčíst, jak jsou na tom produkty z pohledu čerstvosti. Oříšky a jim podobné potraviny totiž velmi rády žluknou a jsou náchylné na plíseň. V tomto bodě je e-shop zdravoslav.cz bez škraloupu, což se o řadě konkurentů říct nedá (záměrně sem nedáváme konkrétní jména, ale stačí se projít recenze prodejců oříšků na heureka.cz a hned budete vědět, komu se obloukem vyhnout.

Oříšků a semínek není nikdy dost

Ať už jde o oříšky či nejrůznější semínka, v naší rodině platí, že jich není nikdy dost. Dáváme si je na snídani, oběd i večeře a moc rádi je i mlsáme k vínu či jiným dobrým nápojům. Velmi dobře se nám například osvědčilo toto využití:

  • Vlašské ořechy s čerstvým ovocem do jogurtu
  • Nejrůznější semínka do salátů
  • Pistácie k ginu
  • Lyofilizované ovoce místo sladkostí pro dítě
  • Mix oříšků a sušeného ovoce jako svačina na výlety
Kombinaci ginu a pistácií máme moc rádi

Sušené ovoce jako zdravé mlsání

Mlsáme rádi. Doslova celá rodina. Ale zároveň se snažíme jíst zdravě a se sladkostmi to nepřeháníme (kdo občas nezhřeší, ať hodí kamenem:-)). Pokud to máte stejně, výborným východiskem je mrazem sušené ovoce – tzv. lyofilizované ovoce, které v sobě uchovává všechny živiny, tak jako by bylo zrovna utrženo.

Sušené mango čeká na své snědení

Lyofilizace je proces, při kterém se z ovoce odstraní přebytečná voda, to se pak stává lehkým a křehkým „krekrem“ který je ideální jako svačinka pro děti i dospělé. Největší spotřebu u nás mají děti, pro které je taková sladká mňamka „za odměnu“ místo klasických sladkostí plných prázdných kalorií.

TIP: Zajímá vás, detailně, jaké výhody ovoce sušené mrazem přináší? Přečtěte si tento článek.

Doporučujeme zdravoslav.cz

Recenze mluví za vše. Stačí se na ně podívat a zjistíte, že jde o kvalitního prodejce, který dbá o kvalitu a snaží se nabízet pouze dobré potraviny.

U e-shopu oceňujeme doslova bleskové dodání. Jednou výtkou je ten černý uzavíratelný oba na quinou. Ten vůbec nedrží a shodou nešťastných náhod nám nadělal paseku v kuchyni.

Obsah naší zásilky ze zdravoslav.cz

Třešničkou na pomysleném dortu bylo balení rozinek jako dárek, který nám v balíčku přišel zadarmo. Moc děkujeme!