Nejen elegantní, ale i drsný vzhled vyžaduje péči o pleť a vlasy. Vousy jsou jen začátek je správné heslo. Rozhodněte se pro plnovous nebo hustou hřívu a máte problém. Neupravené vlasy i vousy ve všech směrech s různou hustotou a délkou – to rozhodně není ten správný styl. Kosmetika Angry Beards tento problém řeší pro všechny vlasáče i vousáče 🙂

Náš první balíček jsme si objednali v rámci spolupráce s e-shopem AngryBeards.cz. Obsahoval šampon na vlasy, vlasové tonikum, gel na holení a balzám po holení. Balíček i obal produktů mě překvapil, vše ve stylovém designu, který vypadal opravdu bombasticky a hned jsem věděl, že to bude pecka.


Šampon na vlasy 69-in-1 Angry Beards

Nejprve jsem vyzkoušel šampon na vlasy. Vůně je velmi příjemná, nevtíravá, výrazně mužná a svěží. Hustota šamponu je tak akorát. Snadno se nanáší z tuby, takže ho můžete dávkovat v potřebném množství. Co vás však dostane, je pěna. Pouhá kapka vytvoří dostatečnou pěnu, i když jsou vaše vlasy mastné nebo extrémně zpocené po sportu. Šampon Angry Beards pění, myje, odmašťuje, posiluje poškozené vlasy, absorbuje pachy. Je to ideální zbraň hlavně na léto, kdy osvěží i hydratuje pokožku hlavy.


Jak šampon používat?

Stačí nanést malé množství na mokré vlasy a krouživými pohyby vytvořit na vlasech dokonalou pěnu. Poté vlasy důkladně opláchněte. Při běžném znečištění stačí mýt 2x týdně. Šampon je opravdu kvalitní. Postará se o extázi ve sprše, ale také o zdravé, silné a nelámavé vlasy.

Vlasové tonikum Hair Shot

Tonikum jsem si objednal jako pravidelný doplněk k šamponu. Netušil jsem, co se mi dostane do rukou. Luxusní přípravek se super extrémní péčí. Tonikum Hair Shot je baleno v designové 100ml nebo 500ml lahvičce. Pokud spěcháte jako blázen a máte rozcuchané vlasy, doporučuji aplikovat tonikum. Je to rychlá záchrana vždy, když potřebujete ochladit, provonět nebo osvěžit. Vlasy vypadají čistě, snadno se upravují, méně padají a nelámou se. Nejvíce si však cením toho, že při pravidelném používání se moje pokožka hlavy zbavila ošklivých lupů. Takže z Hair Shot tonikum se stala závislost 🙂

Holení bývá často zátěží. Zkoušíte různé značky kosmetiky. Někdy vadí vůně, někdy složení, někdy hustota výrobku. No prostě vopruz. Když si necháte narůst vousy, problém je ještě větší. Kosmetika na holení Angry Beards je hotový drink pro pleť od kluků z Třebíče. Konečně něco, co má styl a dodá vaší pleti jas.

Gel na holení s vůni Jacka Saloona

Transparent Shaving Gel je průhledný, takže máte holení vždy pod kontrolou. Žádná jiná pěna na holení vám neposkytne takové pohodlí. Vousy jsou po jeho použití jemnější a tvář se s ním oholí velmi rychle a bez námahy. Po holení je vaše pokožka voňavá, svěží a dokonale hladká. Už žádné červené skvrny, fleky a vyrážky, které mě při holení vždy pekelně štvaly.

Balzám po holení zklidní a hydratuje

Na skvělém dojmu z kosmetiky má zásluhu i balzám po holení Angry Beards. Je to lehká krémová emulze, pěkně voní a rychle se vstřebává. Po nanesení balzámu pocítíte zklidnění a hydrataci pokožky. Takhle si představuji luxusní holení s příjemnou vůní. Očekával jsem, že po odeznění vůně a působení účinných látek v balzámu dojde k mírnému zčervenání pokožky. Ale bezvýsledně. Slibovaný efekt se skutečně dostavil. Nemám si na co stěžovat. Výrobci vyvinuli kosmetiku, která nám, skutečným chlapům, na trhu dlouho chyběla.

Kosmetiku Angry Beards používám teprve pár týdnů, ale pokud mě můj nos, oči a krk neklamou, tato značka se u mě doma zabydlí. Zbavil mě mnoha starostí s mastnými, lámavými vlasy. A díky za snadné oholení, zatím je to super. Těším se na další nové produkty. Kosmetika Angry Beards je určitě favoritem.